مهرخرد

یادداشت‌های سینمایی مهرزاد دانش

یک مشکل غریب در وبلاگ من

چند روز است که وبلاگم دچار مشکلی غریب شده: چند ثانیه بعد از ورود به آن، صفحات دیگری جایگرینش می شوند. احتمالا به همین دلیل شما هم تا بیایید این پست را بخوانید، دیگر کار از کار گذشته است و صفحه غریب با نشانی ای غریب تر جایش را گرفته است!

هر کاری که به فکرم رسید انجام دادم؛ از تغییر قالب گرفته تا برخی تغییرات جزئی. حتی به این هم فکر کردم که نشانی وبلاگم را عوض کنم؛ اما در کمال تعجب دیدم که در بخش تنظیمات عمومی هم امکان تغییر آدرس وبلاگ وجود ندارد و هر چه در قسمت مزبور می خواهی حرفی را اضافه یا کم کنی، ممکن نیست.

به هر حال فعلا مستاصل مانده ام چه کنم. مدیریت پرشین بلاگ هم ماشاء الله چنان پاسخگو است که هر چه پیغام و پسغام  در بخش پشتیبانی و غیره برای شان می فرستم به ناخن انگشت کوچک پای چپ شان هم نمی گیرند و دریغ از جوابی ولو تک کلمه ای.

موضوع را در بین دوستان فیس بوکی هم مطرح کرده ام که اغلب به جای ارائه راه حل، برایم لایک زده اند!

حالا تا رفع احتمالی مشکل همین جور هستم دیگر. اگر دیدم هیچ خبری نشد ناچار باید سراغ بلاگفایی میهن بلاگی چیزی بروم. ظاهرا در این دیار در برابر مشکلات جوری برخورد می شود که چاره ای جز مهاجرت را برای فرد باقی نمی گذارند؛ حتی مهاجرت از سرویس دهنده وبلاگی به سرویس دهنده دیگر....

 

×××××

 

پی نوشت: مشکل با راهنمایی دوستان عزیزی که در فیس بوک و همین وبلاگ کامنت دادند حل شد. ممنون از محبت شان.

  
نویسنده : مهرزاد دانش ; ساعت ٩:٠۱ ‎ق.ظ روز جمعه ۱۳٩٤/٩/۱۳
تگ ها : کوفت ، درد ، مرض ، پرشین بلاگ